Aktualności

WYGRAJ bilet na koncert RÓŻE EUROPY
W ostatnim czasie o zespole „RÓŻE EUROPY” zrobiło się głośno w Kcyni. Stało się tak dzięki teledyskowi, który został nakręcony w naszym mieście. Już 23 marca 2014 r. w Damasławku będzie okazja bezpośredniego, muzycznego spotkania z Zespołem. O godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku odbędzie się KONCERT. Nasza redakcja przygotowała 3 pojedyncze wejściówki na koncert „RÓŻE EUROPY”, które ufundował organizator koncertu.
Ogłaszamy expressowy konkurs, którego nagrodami są wspomniane wejściówki. Aby otrzymać jeden bilet wstępu należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, które brzmi:
Kto jest organizatorem koncertu RÓŻE EUROPY  w Damasławku?”
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod elektronicznym adresem foto@kcynia.info
Nagradzamy trzy pierwsze, poprawne odpowiedzi.

O nas

Serwis Internetowy kcynia.info został stworzony z myślą o Was. Za pośrednictwem naszego serwisu, chcielibyśmy przekazywać Państwu najświeższe informacje o tym co dzieje się w naszym mieście i gminie. Kcynia.info jest serwisem informacyjnym, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje oraz dużą porcję zdjęć z wydarzeń oraz imprez ogólnodostępnych dla społeczności Kcyni. Zapraszamy szkoły, koła zainteresowań, stowarzyszenia do informowania nas o organizowanych imprezach. Chętnie przyjedziemy, zrobimy fotoreportaż i opublikujemy go na naszej stronie internetowej. Zdjęcia będą ogólnodostępne, będziecie mogli je nie tylko oglądać ale również kopiować i zapisywać na swoich komputerach. Nasz serwis to również wiele innych atrakcyjnych pozycji takich jak: aktualna prognoza pogody dla Kcyni, wykaz adresów i telefonów instytucji użyteczności publicznej i lokalnych firm, rys historyczny miasta, rozkład jazdy PKS.