Aktualności

PIŁKARKI RĘCZNE Z ZSO W Kcyni najlepsze w powiecie nakielskim
W dniu 28.11.2013 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Wszystkie zawodniczki miały przyjemność grać na pięknej hali widowiskowo – sportowej w Sp Nr 1 w Szubinie. Do zawodów zgłosiły się reprezentację trzech gmin. Uroczyste rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie kapitanów, w którym ustalono kolejność spotkań. W pierwszym meczu doszło do pojedynku LO Szubin z ZSO Kcynia. Mimo wyrównanego pojedynku bynajmniej w pierwszej odsłonie to Kcynianki były górą. Podopieczne p. Jacka Pingota niestety raziły nieskutecznością. W drugim spotkaniu LO Szubin walczył z „Krzywoustym”. Licealistki z Nakła nad Notecią nie dały rady swoim rywalkom. W trzecim ostatnim meczu Kcynia dopełniła formalności i wysoko wygrywając cały turniej. Poniżej prezentujemy wyniki.

LO Szubin -  ZSO Kcynia 6:10
LO Nakło - LO Szubin 4:12
LO Nakło -  ZSO Kcynia 2:18

Klasyfikacja:
1. ZSO Kcynia 
2. LO Szubin 
3. LO Nakło nad Notecią

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Zawody sędziowali p. Leon Cybulski oraz p. Aleksander Ryska. Zwycięska reprezentacja dziewcząt z ZSO Kcyni będzie reprezentować Powiat Nakielski w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

materiał: Paweł Juszczak 
źródło:www.kurier-nakielski.pl 

O nas

Serwis Internetowy kcynia.info został stworzony z myślą o Was. Za pośrednictwem naszego serwisu, chcielibyśmy przekazywać Państwu najświeższe informacje o tym co dzieje się w naszym mieście i gminie. Kcynia.info jest serwisem informacyjnym, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje oraz dużą porcję zdjęć z wydarzeń oraz imprez ogólnodostępnych dla społeczności Kcyni. Zapraszamy szkoły, koła zainteresowań, stowarzyszenia do informowania nas o organizowanych imprezach. Chętnie przyjedziemy, zrobimy fotoreportaż i opublikujemy go na naszej stronie internetowej. Zdjęcia będą ogólnodostępne, będziecie mogli je nie tylko oglądać ale również kopiować i zapisywać na swoich komputerach. Nasz serwis to również wiele innych atrakcyjnych pozycji takich jak: aktualna prognoza pogody dla Kcyni, wykaz adresów i telefonów instytucji użyteczności publicznej i lokalnych firm, rys historyczny miasta, rozkład jazdy PKS.